Dil seçiniz
English
Turkish
E-kart ara Kapat/Gizle
Anahtar Kelime
Tam kelimeyi ara
Kapatmak için tıklayınız
 
Dil seçiniz E-kart ara Misafir Hoşgeldiniz    HESAP A Ç     G İ R İ Ş  
Ana Sayfa Popüler Çok Oylanan Yeni Kartlar E-Kart Al Oyunlar Öner
Hesabım   Davet Kartları   Adres Defterim   Takvim   Hatırlatıcı   Belgelerim   Favorilerim   E-Kart Geçmişim   Doğum Günü Bildirici   Video E-Kart Gönder

Kullanım Kuralları

Bu bir bedava servis olarak kişilerin elektronik olarak haberleşme sistemi üzerine kurulmuştur.

Bu servisi kullanmanız sadece aşağıdaki kuralları kabul etmenizden geçmektedir. Otomatik olarak bu kurlları okuduğunuzu ve kabul ettiğiniz varsayıyoruz. Eğer kabul etmiyorsanız lütfen kullanmayınız.

Kullanımınızdan dolayı bütün sorumluluk size aittir. Maksimum Kart oluşturduğunuz hiç bir kart dolayısı ile sorumlu tutulamaz.

Belirtilmemiş isimle gönderilen kartlar kabul edilmemektedir.

Bunu peşinen kabul ediyorsunuzki: Tehtid, Aşağılama, Rahatsız Edici kartlar göndermemek. IP adresiniz kartınızla birlikte gönderilecektir. Eğer bu kart dolayısı ile bir kanuni işlem yapılırsa biz sizin kimliğinizi açıklama hakkına sahibiz! Maksimum Kart size haber vermeden bu tür kartları açıklama veya yok etme hakkına sahiptir.

Ayrıca hiç bir şekilde telif haklarına sahip malzemeli kullanmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Eğer bu durumla ilgili bir kanuni işlem başlarsa biz sorumluluk kabul etmiyoruz.

Maksimum Kart gizliliğinizi çok ciddiye alıyor. Sizin gizlilik beklentilerinizi tam olarak karşılamak için buradayız. Biz e-posta spamine karşıyız:

Kişisel olarak veya organizasyon olarak bu sistemden toplu e-posta gönderemezsiniz ve göndermemeniz gerekmektedir.

Biz hiç kimseye ve kimselere sizin e-posta adresinizi vermemiyoruz!

Bu bir bedava servis olduğu için gönderdiğimiz e-postalar reklam taşıyabilirler ve bunları peşinene kabul etmiş sayılıyorsunuz. Biz hiç bir şekilde yıpratıcı reklam kabul etmiyoruz. Ayrıca pornografik reklamlar kesinlikle yasaktır.

BÜTÜN KULLANICILAR SERVİSİ KULLANMADAN ÖNCE BU KURALLARI KABUL ETMİŞ SAYILIYORLAR AYRICA HERKES KENDİ SORUMLULUĞUNU ÜSTLENEREK KULLANMAK ZORUNDADIRLAR. BİZ HİÇ BİR ŞEYİ GARANTİ EDEMEYİZ. SİTE BAZAN ÇALIŞMAYABİLİR VEYA SERVİS DURABİLİR. BİZ YAYINLANAN HİÇ BİR MATERYALDEN SORUMLU TUTULAMAYIZ.

SERVİS KULLANIMINDAN DOĞACAK ZARARLARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIYORSUNUZ. EĞER HERHANGİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERDİĞİNİZ KART İNTERNETTE KAYBOLUR VEYA BAŞKA BİRİSİNİN ELİNE GEÇERSE SORUMLULUK TAMAMEN SİZE AİTTİR..

Bu site telif hakkı olan materyal bulundurabilir bu materyallerin izin alınmadan kullanılması veya gönderilmesi kesinlikle yasaktır..

Biz bu poliçeyi istediğimiz zaman değiştirmek hakkını saklı tutuyoruz.

Turkish-Media.Com Web Takımı

Medya Getirici    Kara Liste    Rasgele E-Kart/Davetiye    HaberPostası    Bize Ulaş    Gizlilik Poliçesi    Kullanım Kuralları    Yardım
 
Powered by eCardMAX 10.0
Copyright (C) 1999-2010, ECARDMAX.COM
Paylaş ve Bookmarkla

Stork Corporation
Siteler: Türkiye'nin İnternet Portalı / Adiyamanli.Org (Turizm Portalı) / Arama Motoru / Chat ve Sohbet / İP Adresiniz / Benim Gibi Anneler
Bedava Flash Oyunlar / Türk Haber Ajansı / Yazılım Portalı / Arkadaşlık Portalı / Sorular ve Cevaplar / Şans Kurabiyeniz / Seri İlanlar / Şu anda ne yapıyorsunuz?